Kraj nadělil vánoční dárek odsouzeným podvodníkům a hladovějícím dětem…?
03. 05. 2019 / Leo Steiner
Tak pravomocně odsouzené první dvě organizované skupiny podvodníků exnáměstek kraje Pavel Kouda, exředitelé Úřadu ROP Severozápad Pavel Markvart, Petr Kušnierz, exúředník Irena Kotlanová a dalších 7 osob v kauze ROP Severozápad mohou slavit.

Ačkoliv hejtman Oldřich Bubeníček opakovaně a veřejně prohlásil, že Ústecký kraj bude aktivní ve vymáhání škod v kauze ROP Severozápad, tak nyní po 6 letech již písemně prohlašuje, že škody vymáhat od viníků nebude, jelikož to nemá cenu, vlastně žádné škody nejsou (příloha níže).

Výše uvedené znamená, že každý občan kraje přispěl výše uvedeným odsouzeným zločincům na vánoční dárek více než 7 tisíc korun českých (včetně nemluvňat a důchodců) a současně je zřejmé, že veřejné prohlášení pana hejtman Bubeníčka nelze brát nikterak vážně.

Ve věci mého dotazu a aktivity ve směru apelu na zapojení Ústeckého kraje do programu Obědů zdarma pro hladovějící děti (zde)  jsem žádnou reakci zatím neobdržel. Snad aspoň zde přijde Ježíšek. Na pondělním krajském zastupitelstvu toto přání více jak 2 tisíce hladovějících dětí osobně zastupitelům kraje předám.

arrow arrow
/